Květinové stěny

Výroba květinové stěny. Stěna je vyrobena z našich luxusních růží. Velikost stěny je 2,5m na výšku a 4m na šířku. Naše firma stěny vyrábí na zakázku po domluvě se zákazníkem, dle požadavků. 

Květinová stěna - Signature

Květinová stěna na zakázku. Lze usadit do rámu a dát na stěnu jako velký květinový obraz. Cena stěny je indiividuální podle výběru květin a rámu.

Květinová stěna č.2

Květinová stěna lze požít i jako fotostěna na prestižní akcí, jako je přehlídka Beaty Rajské. Květinami jde pokrýt velká plocha. Květinová stěna je dominantní dekorací, která z prostoru vykouzlí příjemnou atmosféru. Tato stěna je mobilní a vleze se i do osobního auta. Cena od 20. 000,- Kč. Květiny si u nás můžete vybrat ze široké nabídky.

Květinová stěna č. 3

Detail květinové stěny. Nejluxusnější a nejkrásnější umělé kvetiny. V našem velkoobchodě si můžete vybrat květiny všech druhů, velikosti a barev. Rádi vám stěnu vytvoříme, aby zpríjemnila prostor ve kterém se pak budete citit úžasně.

Květinová stěna č. 4

Na zakázku vyrábíme květinové stromy. Výška stromů se pohybuje až do výše několika metrů. Dle požadavků zákazníka. Kvetinové stromy dodávají interiéru příjemnou atmosféru. Jsou vhodné do kaváren, restaurací či kosmetických salonů nebo i domovů. Ceny stromů se pohybují od 20.000,- Kč od 2m výšky. 

Květinový strom

Na zakázku vyrábíme i květinové rámy. Výška a šířka rámů se pohybuje i v několika metrech. Dle požadavků zákazníka. Květinové rámy jsou vhodné i ven i do interiéru. většinou jsou mobilní a lehce manipulovatelné, aby je majitel mohl snadno používat. Je možné využít do kaváren, restaurací či kosmetických salonů nebo evetnové propagacní materiály. Ceny rámů se pohybují od 15.000,- Kč . Vždy záleží na rozměru a mobilitě.

Květinový rám č.1

Květinový rám. Tento krásný a objemný květinový rám, můžete použít kolem dveří na otevření Vaší nové prodejny a potom jím vydekorovat interiér podniku. 

Květinový rám č.2

Květinová stěna - dekorace v butiku. Tato stěna byla vyrobena do luxusního obchodu s oblečením. Zákaznice se u ní rádi fotí a postují selfí na instagram. Květinová stěna slouží, jako úžasné zátiší na fotografie...

Květinová stěna - dekorace v butiku

Květinové rámy na zrcadla. Umělá květina se dá požít jako ůžasná dekorace nejen na stěny, ale vyrábíme i květinové rámy na zrcadla do salônů a butiků.

Květinové rámy na zrcadla

Svatební dekorace. Ke stěně Vám vyrobíme i zátiší pro dort či jiné květinové dekorace.

Květinová sěna svatební s dekoracemi

Výroba květinové stěny na míru do kavárny. Stěna je vyrobena z našich luxusních růží dle vlastního výběru zákazníka. Velikost stěny je 2,5m na výšku a 2m na šířku. Naše firma stěny vyrábí na zakázku po domluvě se zákazníkem, dle požadavků. 

 
Květinová stěna - zátiší kavárny

Květinové srdce je velké 200x180cm. Plastické květinové srdce vyrobené, jako fotostna na Valentýna. Můžete vidět v únoru na Václavském náměstí a v ostatních pekárnách PAUL.

KP

Květinová písmena jsou dekorací, která se stane krásnou součástí interiéru. Vyrábímé různé velikosti písmen a znaků.

Květinová písmena

Květinový ovál se zrcadlem. Ovál 4,5 x 3,5m osázený umělými květinami. Luxusní, ojedínělá květinová dekorace. Naš firma se zabývá právě takovou  výrobou, návrhem a instalavci. 

Květinový ovál se zrcadlem