Zapůjčení mobilní květinové stěny

Květinová stěna je úžasná dekorace na Vaši svatbu nebo na jakoukoliv slavnost. Můžete použít jako fotostěnu. Květinová stěna, která je již hotová a určena na půjčení je vyrobena z hedvábných květů - růže, hortenzie, orchidea, pivoňka. Barva je světle růžová s bílou. Flower Backdrop můžete umístit do prostoru nebo ke zdi, je i na venkovní použití. Působí luxusně, noblesně a vytvoří nezapomenutelný zážitek z výzdoby.Rozměr květinové stěny - 2,2m x 2,2m. Barva - Růžová/bílá/beauty nebo Bílá a jemně krémová (viz obrázky)
1. Varinata -  Cena -  5.200,- Kč bez DPH. ( V hotovosti nebo převodem na účet). 
Vyzvednete si stěnu v Brně na obchodě (ul. Řipská, Brno- Slatina). Možnost i vyzvednutí v Praze na naší pobočce (Praha - Lipence). Lehká manipulace, určena na převoz autem. Ponecháte vratnou kauci za celou hodnotu stěny - 20.000,- Kč.  Zapůjčení na 4dny. Po akci dovezete zpět na místo vyzvednutí. Kauci vrátíme. (V hotovosti nebo převodem na účet).
2. Varianta -  Cena - 18.600,-Kč plus doprava z Brna.

Květinovou stěnu Vám dovezeme nainstalujeme a po akci odinstalujeme a odvezeme. 

Kvetinová stěna - PINK

Květinová stěna Bílá 2,2m výška a šířka až 6,5m


1. Varinata - Cena -  10.500,- Kč 
Vyzvednete si stěnu v Brně na obchodě (ul. Řipská, Brno- Slatina). Možnost i vyzvednutí v Praze. Lehká manipulace, určena na převoz autem. Ponecháte kauci za celou hodnotu stěny - 29.900,- Kč.  Zapůjčení na 4dny. Po akci dovezete zpět. Kauci vrátíme.

 

2. Varianta -  Cena - 18.600,-Kč plus doprava z Brna. Kompletní služba. Máte bez práce.

Květinovou stěnu Vám dovezeme nainstalujeme a po akci odvezeme.

Kvetinová stěna - WHITE